O mnie


Arkadiusz Paduch ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w 2003 roku. W tym samym roku rozpoczął aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Szczecinie. W 2006 roku Arkadiusz Paduch ukończył aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Szczecinie i uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego. W tym samym roku została założona Kancelaria Radcy Prawnego, która nieprzerwanie do dnia dzisiejszego świadczy profesjonalne usługi prawnicze dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Kancelaria zajmuje się bieżącą, kompleksową obsługą przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego oraz współpracuje z licznymi kancelariami prawniczymi w Polsce w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych oraz prowadzenia postępowań sądowych, mediacyjnych oraz administracyjnych.
Kancelaria świadczy usługi dla przedsiębiorców, w tym podmiotów jednoosobowo prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek osobowych i kapitałowych.
Kancelaria zajmuje się obsługą wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni mieszkaniowych.
Kancelaria stale pomaga również klientom indywidualnym we wszelkiego rodzaju problemach natury prawnej.